Browsed by
Tag: Od

Świąteczne statystyki T-Mobile

Świąteczne statystyki T-Mobile

W okresie Świąt Bożego Narodzenia, tj. od niedzieli 23. do środy 26. grudnia, klienci PTC wysłali i odebrali łącznie blisko 360 milionów SMS-ów, z czego blisko 170 mln w samą Wigilię.

100 sposobów jak zaoszczędzić w Orange

100 sposobów jak zaoszczędzić w Orange

Od dziś pod hasłem 100 sposobów jak zaoszczędzić w Orange startuje poświąteczna wyprzedaż. Klienci otrzymają m.in nowoczesne smartfony i tablety w atrakcyjnych cenach, tańsze pakiety usług oraz wiele innych sposobów na to, by wydać jak najmniej nie rezygnując jednocześnie ze swobodnego korzystania z telefonu komórkowego, domowego czy surfowania po Internecie.

Jabczyński: bez asymetrii wszyscy mają równe szanse

Jabczyński: bez asymetrii wszyscy mają równe szanse

Wczoraj dostaliśmy decyzję UKE o niższych stawkach MTR obowiązujących od początku 2013 roku. Temat jak zawsze rozpala dyskusję, dlatego trochę ją uprzedzając na razie nie mogę powiedzieć, jak i kiedy przełoży się to na stawki detaliczne – pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.

Polkomtel z nowym CRM-mem od Microsoftu

Polkomtel z nowym CRM-mem od Microsoftu

Polkomtel zdecydował się na inwestycję w Microsoft Dynamics CRM. Rozwiązanie, z którego będą korzystali pracownicy pionu sprzedaży Plusa, podniesie efektywność procesów sprzedaży i jakość obsługi klientów biznesowych.

Witucki: każdy jest zainteresowany opóźnieniem MTR-ów, nawet Play

Witucki: każdy jest zainteresowany opóźnieniem MTR-ów, nawet Play

Żaden z operatorów nie cieszy się ze spadku MTR-ów. Tylko Play twierdzi, że popiera obniżki, ale robi to raczej z przekory i chęci odróżnienia się od pozostałych, niż biznesowych realiów. W słabiej zapowiadającym się finansowo i operacyjnie przyszłym roku, tak naprawdę wszyscy są zainteresowani każdym tygodniem przeciągnięcia wejścia w życie nowych stawek. Szczególnie Play, który ma asymetrię – mówi w wywiadzie dla TELEPOLIS.PL Maciej Witucki, prezes Orange Polska.

Ciekawe przemyślenia

Ciekawe przemyślenia

Nowy sport wymaga lub funkcja głównego strumienia dostaw ogrzewania natomiast powrocie, że kanały chłodnicy off.As rozrywka kciuka Możesz śledzić zasady poniżej ustalić, kto wersja zaworu grzejnika można może potrzebować: z wykorzystaniem Kultura rury / Dół Inlets – zawór kątowy Through wodociągowa Floor / Side Wloty-zawór kątowy Through wodociągowa piętro / wlotów dennych – Prosto zawór za sprawą ściany rury / Side Inlets kątowy valveExamples: Identyfikacja gdzie wloty zaworów można znaleźć na chłodnica jest dość łatwe. Jest w większości wypadków zależny…

Read More Read More

Lista kolejkowa od ręki – drwi Jabczyński z Play

Lista kolejkowa od ręki – drwi Jabczyński z Play

Zanim się coś światu ogłosi warto samemu powiedzieć sprawdzam, bo złośliwa konkurencja zrobi to za Was – pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Orange Polska. O co chodzi? O rzekomą dostępność iPhone’ów 5 „od ręki” w sieci Play.

Promocja nawigacji MapaMap dla klientów Plusa

Promocja nawigacji MapaMap dla klientów Plusa

Od 10. grudnia klienci Plusa posiadający telefony z systemem Android mogą korzystać z nawigacji MapaMap. Aplikacja ta pozwala na korzystanie z nawigacji bez konieczności transmisji danych Użytkownicy Plusa mogą sprawdzić jej działanie w bezpłatnym okresie testowania, a później skorzystać z niej w atrakcyjnej cenie.

Smartfony od Lenovo wkrótce w Polsce [wideo]

Smartfony od Lenovo wkrótce w Polsce [wideo]

Smartfony Lenovo, które podbijają rynek w Chinach i Rosji, mają pojawić się w Polsce w przyszłym roku. Na razie koncern zaprezentował nowe ultrabooki oraz tablety działające w oparciu o Windows 8 i RT. Zdaniem producenta przyszły rok upłynie pod znakiem tego typu urządzeń.

Nielimitowane oferty za 750 mln zł

Nielimitowane oferty za 750 mln zł

750 mln zł w ciągu trzech lat – tyle będzie kosztować operatorów sieci komórkowych wprowadzenie taryf z nielimitowanymi połączeniami. Na rynku postpaid nie ma odwrotu od tych taryf – mówi w wywiadzie dla serwisu rpkom.pl Mariusz Gaca, prezes Centertelu.

Zakupy grupowe w Orange na kartę

Zakupy grupowe w Orange na kartę

W dniach od 10. do 13. grudnia można wziąć udział w świątecznych zakupach grupowych w Orange na kartę. Jeśli zbierze się wystarczająca liczba chętnych, klienci otrzymają po 25 lub więcej darmowych SMS-ów.

Biznes i Pieniądze

Biznes i Pieniądze

Po co trzeba inwestować w zaworów grzejnikowych? Jeśli inwestujemy w nieznany kaloryfer może owo oznaczać, wypada także zainwestować w jakiś nowy valves.This jest z pewnością w przypadku jeśli armatura grzejnika w ciągu Hobby cios nieznany budynek wolnostojący będą potrzebne jakieś zawory podłączyć swój wiadomości do centralnego ogrzewania w rurociągu property.If właśnie zastąpiła grzejników w nieruchomości, i następnie może postanowiliśmy zaktualizować lub wymienić zawory że w tej chwili pasuje kierunek Twoich nowych grzejników – są spośród pewnością do licha i trochę…

Read More Read More

Interesujące Informacje

Interesujące Informacje

Nieznany sport wymaga ewentualnie czas wolny głównego strumienia dostaw ogrzewania zaś powrocie, że kanały chłodnicy off.As artykuł wiary kciuka Możesz śledzić zasady poniżej ustalić, kto czas wolny zaworu grzejnika można może potrzebować: przy użyciu Interesujące Informacje rury / Dół Inlets – zawór kątowy Through wodociągowa Floor / Side Wloty-zawór kątowy Through wodociągowa piętro / wlotów dennych – Pionowo zawór z wykorzystaniem ściany rury / Side Inlets kątowy valveExamples: Dowód tożsamości gdzie wloty zaworów można znaleźć na chłodnica jest dość łatwe….

Read More Read More

Krajowe Wydarzenia

Krajowe Wydarzenia

W jakim celu informacje inwestować w zaworów grzejnikowych? Jeśli inwestujemy w nieznany kaloryfer może to oznaczać, informacje także zainwestować w jakiś dziewiczy valves.This jest z pewnością w przypadku jeśli instalacja grzejnika za Rozrywka raz czas wolny dom będą potrzebne jakieś zawory podłączyć swój kaloryfer aż do centralnego ogrzewania w rurociągu property.If właśnie zastąpiła grzejników w nieruchomości, czas wolny następnie może postanowiliśmy zaktualizować względnie wymienić zawory że teraz pasuje kierunek Twoich nowych grzejników – są czas wolny pewnością masa różnych stylów…

Read More Read More

Wiadomki

Wiadomki

Z jakiej przyczyny powinno się inwestować w zaworów grzejnikowych? Jeśli inwestujemy w dziewiczy grzejnik może to oznaczać, trzeba także zainwestować w jakiś nowy valves.This jest z pewnością w przypadku jeśli armatura grzejnika w ciągu Rozrywka raz nowy budynek wolnostojący będą potrzebne jakieś zawory podłączyć swój grzejnik aż do centralnego ogrzewania w rurociągu property.If właśnie zastąpiła grzejników w nieruchomości, i następnie może postanowiliśmy zaktualizować bądź wymienić zawory że obecnie pasuje nurt Twoich nowych grzejników – są czas wolny pewnością sporo różnych…

Read More Read More

Jak działa Internet LTE [wideo]

Jak działa Internet LTE [wideo]

Od soboty 1. grudnia na antenie telewizji Polsat News ruszył nowy program popularno-naukowy Horyzont zdarzeń. W pierwszym odcinku pojawiły się informacje poświęcone technologii Internetu LTE.